| Hmotnost: | 3350 |
|---|---|
| Ráže: | .308 Win |
| Typ pažby: | Pevná |
| Délka hlavně v palcích: | 18.5 |
| Typ konstrukce: | Ostatní |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 4 |
| Stoupání vývrtu: | 1:10 |
| Mechanická mířidla: | Pevná |
| Délka hlavně: | 470 |
| Předpažbí: | Standard |
| Hmotnost: | 3250 |
|---|---|
| Ráže: | 12/89 |
| Typ pažby: | Pevná |
| Délka hlavně v palcích: | 30 |
| Materiál pažby: | Polymer |
| Rail: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 3 |
| Délka hlavně: | 760 |
| Typ mířidel brokovnice: | Muška a pomocná muška |
| Hmotnost: | 3450 |
|---|---|
| Ráže: | .30-06 Spr |
| Typ pažby: | Pevná |
| Délka hlavně v palcích: | 20 |
| Typ konstrukce: | Ostatní |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 4 |
| Stoupání vývrtu: | 1:11 |
| Mechanická mířidla: | Pevná |
| Délka hlavně: | 510 |
| Předpažbí: | Standard |
| Hmotnost: | 3100 |
|---|---|
| Ráže: | 12/76 |
| Typ pažby: | Pevná |
| Délka hlavně v palcích: | 18.5 |
| Materiál pažby: | Polymer |
| Rail: | Ano |
| Kapacita zásobníku: | 3 |
| Délka hlavně: | 470 |
| Typ mířidel brokovnice: | Ghost ring |
| Materiál rámu: | Polymer |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SFA |
| Optics Ready: | Ano |
| Stavitelné hledí: | Ano |
| Hmotnost: | 833 |
| Ráže: | 9x19 |
| Délka hlavně v palcích: | 5 |
| Rail: | Ano |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 17 |
| Délka hlavně: | 127 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 18 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | A4N |
| Délka: | 372.2 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 2.5 |
| Maximální zvětšení: | 15 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 759 |
| Průměr objektivu: | 56 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 14.7 |
| Výšková korekce v mrad: | 18 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 20 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 100 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 2,5 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 13 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | A4 |
| Délka: | 349 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 3.4 |
| Maximální zvětšení: | 10 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 670 |
| Průměr objektivu: | 56 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 12.6 |
| Výšková korekce v mrad: | 13 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 20 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 102 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 2,5 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Materiál rámu: | Kompozit |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SA |
| Optics Ready: | Ne |
| Stavitelné hledí: | Ano |
| Hmotnost: | 1170 |
| Ráže: | .40 S&W |
| Délka hlavně v palcích: | 5.4 |
| Rail: | Ne |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 18 |
| Délka hlavně: | 137.2 |
| Zásobník: | Ne |
|---|---|
| Hmotnost: | 3300 |
| Ráže: | .308 Win |
| Délka hlavně v palcích: | 20 |
| Materiál pažby: | Polymer |
| Závit: | 5/8"-24 |
| Kapacita zásobníku: | 4 |
| Stoupání vývrtu: | 1:10 |
| Mechanická mířidla: | Ano |
| Délka hlavně: | 508 |
| Materiál rámu: | Kompozit |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SA |
| Optics Ready: | Ne |
| Stavitelné hledí: | Ano |
| Hmotnost: | 1190 |
| Ráže: | 9x19 |
| Délka hlavně v palcích: | 5.7 |
| Rail: | Ne |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 19 |
| Délka hlavně: | 144.8 |
| Stavitelná lícnice: | Ne |
|---|---|
| Hmotnost: | 3750 |
| Ráže: | 12/70 |
| Délka hlavně v palcích: | 30 |
| Materiál pažby: | Dřevo |
| Délka hlavně: | 760 |
| Typ mířidel brokovnice: | Muška a pomocná muška |
| Určení: | Sporting |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 8 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | Duplex |
| Délka: | 348 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.1 |
| Maximální zvětšení: | 30 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 742 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 7.2 |
| Výšková korekce v mrad: | 8 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 20 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 91 |
| Velikost kliku: | 1/8 MOA (3,6mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 5 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Stavitelná lícnice: | Ano |
|---|---|
| Hmotnost: | 3643 |
| Ráže: | 12/70 |
| Délka hlavně v palcích: | 28 |
| Materiál pažby: | Dřevo |
| Délka hlavně: | 710 |
| Typ mířidel brokovnice: | Muška a pomocná muška |
| Určení: | Sporting, Skeet |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 11 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | A4N |
| Délka: | 361.5 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 2.2 |
| Maximální zvětšení: | 15 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 640 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 13.5 |
| Výšková korekce v mrad: | 11 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 20 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 88 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 2,5 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 11 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | A4N |
| Délka: | 361.5 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 2.2 |
| Maximální zvětšení: | 15 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 640 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 13.5 |
| Výšková korekce v mrad: | 11 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 20 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 88 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 2,5 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Materiál rámu: | Kompozit |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SA |
| Optics Ready: | Ne |
| Stavitelné hledí: | Ano |
| Hmotnost: | 1071 |
| Ráže: | .40 S&W |
| Délka hlavně v palcích: | 5 |
| Rail: | Ne |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 18 |
| Délka hlavně: | 127 |
| Stavitelná lícnice: | Ano |
|---|---|
| Hmotnost: | 3750 |
| Ráže: | 12/70 |
| Délka hlavně v palcích: | 30 |
| Materiál pažby: | Dřevo |
| Délka hlavně: | 760 |
| Typ mířidel brokovnice: | Muška a pomocná muška |
| Určení: | Sporting |