| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 23 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | SR-5 |
| Délka: | 270 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 3.6 |
| Maximální zvětšení: | 10 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 603 |
| Průměr objektivu: | 28 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 35.5 |
| Výšková korekce v mrad: | 29 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 91 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 83 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 1 |
| Průměr tubusu: | 34 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 15 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | SR-1 |
| Délka: | 270 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 5.6 |
| Maximální zvětšení: | 6 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 570 |
| Průměr objektivu: | 24 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 31.1 |
| Výšková korekce v mrad: | 15 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 91 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 82 |
| Velikost kliku: | 0,2 mrad |
| Minimální zvětšení: | 1 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 23 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | SR-4 |
| Délka: | 270 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 3.6 |
| Maximální zvětšení: | 10 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 603 |
| Průměr objektivu: | 28 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 35.5 |
| Výšková korekce v mrad: | 29 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 91 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 83 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 1 |
| Průměr tubusu: | 34 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 23 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | LE-5 |
| Délka: | 270 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 3.6 |
| Maximální zvětšení: | 10 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 603 |
| Průměr objektivu: | 28 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 35.5 |
| Výšková korekce v mrad: | 29 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 91 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 83 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 1 |
| Průměr tubusu: | 34 |