| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ne |
| Stranová korekce v mrad: | 25 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-7C |
| Délka: | 387 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.56 |
| Maximální zvětšení: | 25 |
| Typ baterie: | Ne |
| Hmotnost: | 992 |
| Průměr objektivu: | 56 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 7.1 |
| Výšková korekce v mrad: | 25 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 13 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 91.44 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 5 |
| Průměr tubusu: | 34 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ne |
| Stranová korekce v mrad: | 24,6 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-7C |
| Délka: | 387 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.56 |
| Maximální zvětšení: | 25 |
| Typ baterie: | Ne |
| Hmotnost: | 992 |
| Průměr objektivu: | 56 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 7.1 |
| Výšková korekce v mrad: | 24,6 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 13 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 91.44 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 5 |
| Průměr tubusu: | 34 |
| Hmotnost: | 3402 |
|---|---|
| Ráže: | .308 Win |
| Typ pažby: | Teleskop |
| Délka hlavně v palcích: | 16 |
| Typ konstrukce: | AR DGI |
| Kapacita zásobníku: | 20 |
| Stoupání vývrtu: | 1:10 |
| Mechanická mířidla: | Ne |
| Délka hlavně: | 406 |
| Předpažbí: | M-LOK |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 15,2 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-7D |
| Délka: | 387 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.2 |
| Maximální zvětšení: | 36 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 1279 |
| Průměr objektivu: | 56 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 6.8 |
| Výšková korekce v mrad: | 34,8 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 9 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 88.9 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 6 |
| Průměr tubusu: | 34 |