| Zásobník: | Ano |
|---|---|
| Hmotnost: | 4080 |
| Ráže: | 6,5 Creedmoor |
| Délka hlavně v palcích: | 22 |
| Materiál pažby: | Hliník |
| Závit: | 5/8"-24 |
| Kapacita zásobníku: | 8 |
| Stoupání vývrtu: | 1:8 |
| Mechanická mířidla: | Ne |
| Délka hlavně: | 559 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ne |
| Stranová korekce v mrad: | 21,75 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | VMR-1 |
| Délka: | 339 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 2.46 |
| Maximální zvětšení: | 16 |
| Typ baterie: | Ne |
| Hmotnost: | 590 |
| Průměr objektivu: | 44 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 9.13 |
| Výšková korekce v mrad: | 21,75 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 46 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 101.6 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 4 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 9,8 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-7C |
| Délka: | 356 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.46 |
| Maximální zvětšení: | 27 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 1375 |
| Průměr objektivu: | 56 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 8.43 |
| Výšková korekce v mrad: | 20,6 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 29 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 93.98 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 4,5 |
| Průměr tubusu: | 34 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 10 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | H59 |
| Délka: | 356 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.46 |
| Maximální zvětšení: | 27 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 1375 |
| Průměr objektivu: | 56 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 8.43 |
| Výšková korekce v mrad: | 28,5 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 29 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 93.98 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 4,5 |
| Průměr tubusu: | 34 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 10 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | TREMOR3 |
| Délka: | 356 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.46 |
| Maximální zvětšení: | 27 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 1375 |
| Průměr objektivu: | 56 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 8.43 |
| Výšková korekce v mrad: | 28,5 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 29 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 93.98 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 4,5 |
| Průměr tubusu: | 34 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ne |
| Stranová korekce v mrad: | 18,85 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | D-H BDC |
| Délka: | 366 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 2.06 |
| Maximální zvětšení: | 20 |
| Typ baterie: | Ne |
| Hmotnost: | 612 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 5.8 |
| Výšková korekce v mrad: | 18,85 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 46 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 78.74 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 6,5 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ne |
| Stranová korekce v mrad: | 19 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | VMR-1 |
| Délka: | 391 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.7 |
| Maximální zvětšení: | 24 |
| Typ baterie: | Ne |
| Hmotnost: | 641 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 5.93 |
| Výšková korekce v mrad: | 19 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 46 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 101.6 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 6 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Materiál rámu: | Hliník |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | DAO |
| Optics Ready: | Ne |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 387 |
| Ráže: | 9mm Makarov |
| Délka hlavně v palcích: | 2.24 |
| Rail: | Ne |
| Jednořadý zásobník: | Ano |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Délka hlavně: | 57 |
| Hmotnost: | 3180 |
|---|---|
| Ráže: | .223 Rem |
| Typ pažby: | Teleskop |
| Délka hlavně v palcích: | 16.1 |
| Typ konstrukce: | AR DGI |
| Kapacita zásobníku: | 30 |
| Stoupání vývrtu: | 1:8 |
| Mechanická mířidla: | Ne |
| Délka hlavně: | 409 |
| Předpažbí: | M-LOK |
| Materiál rámu: | Polymer |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SFA |
| Optics Ready: | Ne |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 581 |
| Ráže: | .45 ACP |
| Délka hlavně v palcích: | 3.3 |
| Rail: | Ne |
| Jednořadý zásobník: | Ano |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 7 |
| Délka hlavně: | 84 |
| Materiál rámu: | Ocel |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SA/DA |
| Kapacita válce: | 6 |
| Stavitelné hledí: | Ano |
| Hmotnost: | 1122 |
| Ráže: | .44 Mag. |
| Délka hlavně v palcích: | 3 |
| Délka hlavně: | 76 |