| Délka: | 45 |
|---|---|
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 48 |
| Velikost záměrného bodu: | 3,5 |
| Typ záměrného obrazce: | Tečka |
| Zvětšení: | 1 |
| Velikost kliku: | 0,29 mrad |
| Konstrukce: | Tubusový |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 12 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | SKMR4+ |
| Délka: | 408 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.3 |
| Maximální zvětšení: | 40 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 1115 |
| Průměr objektivu: | 56 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 10.2 |
| Výšková korekce v mrad: | 29 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 20 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 92 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 5 |
| Průměr tubusu: | 36 |
| Délka: | 78 |
|---|---|
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 292 |
| Velikost záměrného bodu: | 2 |
| Typ záměrného obrazce: | Kruh s tečkou |
| Zvětšení: | 1 |
| Velikost kliku: | 1/2 MOA |
| Konstrukce: | Tubusový |
| Délka: | 78 |
|---|---|
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 292 |
| Velikost záměrného bodu: | 2 |
| Typ záměrného obrazce: | Kruh s tečkou |
| Zvětšení: | 1 |
| Velikost kliku: | 1/2 MOA |
| Konstrukce: | Tubusový |
| Přidaná délka: | 205 |
|---|---|
| Typ závitu: | 5/8"-24 |
| Hmotnost: | 351 |
| Délka tlumiče: | 315 |
| Kalibr: | .30 |
| Průměr: | 39 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 24 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | 3GR |
| Délka: | 300 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 6.2 |
| Maximální zvětšení: | 8 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 640 |
| Průměr objektivu: | 24 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 50 |
| Výšková korekce v mrad: | 24 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 100 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 95 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 1 |
| Průměr tubusu: | 34 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 35 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | SKMR4+ |
| Délka: | 360 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.8 |
| Maximální zvětšení: | 28 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 1050 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 14.3 |
| Výšková korekce v mrad: | 35 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 20 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 92 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 3,5 |
| Průměr tubusu: | 36 |
| Délka: | 97 |
|---|---|
| Typ baterie: | CR123A |
| Hmotnost: | 318 |
| Velikost záměrného bodu: | 1 |
| Typ záměrného obrazce: | Kruh s tečkou |
| Zvětšení: | 1 |
| Velikost kliku: | 1/2 MOA |
| Konstrukce: | Tubusový |