| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 46 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | XBR-2 |
| Délka: | 241 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 5.5 |
| Maximální zvětšení: | 7 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 397 |
| Průměr objektivu: | 32 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 19.2 |
| Výšková korekce v mrad: | 46 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 68 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 66.6 |
| Velikost kliku: | 1/2 MOA |
| Minimální zvětšení: | 2 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 40 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | L-4a |
| Délka: | 272 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 6.5 |
| Maximální zvětšení: | 6,3 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 544 |
| Průměr objektivu: | 24 |
| Osnova: | L-4a |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 44 |
| Výšková korekce v mrad: | 40 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 100 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 90 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 1 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 40 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | L-3D |
| Délka: | 272 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 6.5 |
| Maximální zvětšení: | 6,3 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 544 |
| Průměr objektivu: | 24 |
| Osnova: | L-3D |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 44 |
| Výšková korekce v mrad: | 40 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 100 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 90 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 1 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 23 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | L-4a |
| Délka: | 335 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 3.7 |
| Maximální zvětšení: | 12 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 700 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Osnova: | L-4a |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 22.5 |
| Výšková korekce v mrad: | 23 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 100 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 90 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 1,8 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Průměr výstupní pupily v mm: | 3.3 |
|---|---|
| Délka: | 400 |
| Maximální zvětšení: | 50 |
| Hmotnost: | 1490 |
| KATV: | Set |
| Průměr objektivu: | 82 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/1000m: | 45 |
| Nejkratší ostřící vzdálenost v metrech: | 4.3 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/1000m: | 30,6 |
| Minimální zvětšení: | 25 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 24 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | IPSC |
| Délka: | 300 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 5.3 |
| Maximální zvětšení: | 8 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 555 |
| Průměr objektivu: | 24 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 42.5 |
| Výšková korekce v mrad: | 24 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 100 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 95 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 1 |
| Průměr tubusu: | 30 |