| Materiál rámu: | Hliník |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | DAO |
| Optics Ready: | Ne |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 387 |
| Ráže: | 9mm Br./.380 ACP |
| Délka hlavně v palcích: | 2.24 |
| Rail: | Ne |
| Jednořadý zásobník: | Ano |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Délka hlavně: | 57 |
| Materiál rámu: | Hliník |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | DAO |
| Optics Ready: | Ne |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 387 |
| Ráže: | 9mm Br./.380 ACP |
| Délka hlavně v palcích: | 2.24 |
| Rail: | Ne |
| Jednořadý zásobník: | Ano |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Délka hlavně: | 57 |
| Materiál rámu: | Hliník |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | DAO |
| Optics Ready: | Ne |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 387 |
| Ráže: | 9mm Makarov |
| Délka hlavně v palcích: | 2.24 |
| Rail: | Ne |
| Jednořadý zásobník: | Ano |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Délka hlavně: | 57 |