| Typ střely: | SUB-X |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 175 |
| Ráže: | .30-30 Win |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 11.3 |
| Typ střely: | FTX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 90 |
| Ráže: | 9mm Br./.380 ACP |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 5.8 |
| Typ střely: | MonoFlex |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 115 |
| Ráže: | 9x19 |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 7.5 |
| Typ střely: | MonoFlex |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 140 |
| Ráže: | .30-30 Win |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 9.1 |
| Typ střely: | GMX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 150 |
| Ráže: | .30-06 Spr |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 9.7 |
| Typ střely: | XTP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 124 |
| Ráže: | 9x19 |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 8 |
| Typ střely: | ELD Match |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 195 |
| Ráže: | .300 WM |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 12.6 |
| Typ střely: | MonoFlex |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 200 |
| Ráže: | .460 S&W |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 13 |
| Typ střely: | FTX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 100 |
| Ráže: | 9x19 |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 6.5 |
| Typ střely: | V-MAX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 95 |
| Ráže: | 6,5 Creedmoor |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 6.1 |
| Typ střely: | ELD Match |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 108 |
| Ráže: | 6 Creedmoor |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 7 |
| Typ střely: | V-MAX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 55 |
| Ráže: | .223 Rem |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 3.6 |
| Typ střely: | FTX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 175 |
| Ráže: | 10mm Auto |
| Velikost balení: | 50 |
| Hmotnost střely v gramech: | 11.3 |
| Typ střely: | MonoFlex |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 130 |
| Ráže: | .357 Mag |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 8.4 |
| Typ střely: | XTP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 200 |
| Ráže: | .44 Mag. |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 13 |
| Typ střely: | XTP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 124 |
| Ráže: | 9x19 |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 8 |
| Typ střely: | FlexLock |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 175 |
| Ráže: | .40 S&W |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 11.3 |
| Typ střely: | XTP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 147 |
| Ráže: | 9x19 |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 9.5 |
| Typ střely: | XTP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 60 |
| Ráže: | 7,65 Br./.32 ACP |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 3.9 |
| Typ střely: | XTP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 180 |
| Ráže: | .40 S&W |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 11.7 |
| Typ střely: | XTP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 90 |
| Ráže: | 9mm Br./.380 ACP |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 5.8 |
| Typ střely: | FTX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 60 |
| Ráže: | 6,35 Br./.25 ACP |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 3.9 |
| Typ střely: | FTX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 185 |
| Ráže: | .45 ACP |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 12 |