| Typ střely: | FTX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 225 |
| Ráže: | .45 Colt |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 14.6 |
| Typ střely: | SP-RP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 186 |
| Ráže: | 9,3x62 |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 18.5 |
| Typ střely: | ELD-X |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 143 |
| Ráže: | 6,5 Creedmoor |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 9.3 |
| Typ střely: | FTX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 95 |
| Ráže: | 9mm Makarov |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 6.1 |
| Typ střely: | XTP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 155 |
| Ráže: | 10mm Auto |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 10 |
| Typ střely: | HPBT |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 75 |
| Ráže: | .224 Valkyrie |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 4.9 |
| Typ střely: | FTX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 140 |
| Ráže: | .357 Mag |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 9.1 |
| Typ střely: | FlexLock |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 175 |
| Ráže: | 10mm Auto |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 11.3 |
| Typ střely: | ELD Match |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 88 |
| Ráže: | .224 Valkyrie |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 5.7 |
| Typ střely: | HP Match |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 55 |
| Ráže: | .223 Rem |
| Velikost balení: | 247 |
| Hmotnost střely v gramech: | 3.6 |
| Typ střely: | HPBT |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 155 |
| Ráže: | .308 Win |
| Velikost balení: | 200 |
| Hmotnost střely v gramech: | 10 |
| Typ střely: | FTX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 135 |
| Ráže: | .300 Blk |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 8.75 |
| Typ střely: | FTX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 200 |
| Ráže: | .460 S&W |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 13 |
| Typ střely: | XTP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 300 |
| Ráže: | .50 AE |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 19.45 |
| Navážka: | 32 |
|---|---|
| Ráže: | 12/70 |
| Velikost broků: | 8,4 |
| Jednotná střela: | Ne |
| Velikost balení: | 10 |
| Nesmrtící: | Ne |
| Navážka: | 32 |
|---|---|
| Ráže: | 12/70 |
| Velikost broků: | 8,4 |
| Jednotná střela: | Ne |
| Velikost balení: | 10 |
| Nesmrtící: | Ne |
| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 125 |
| Ráže: | .300 Blk |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 8 |
| Typ střely: | XTP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 158 |
| Ráže: | .357 Mag |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 10.25 |