| Hmotnost: | 2767 |
|---|---|
| Ráže: | .22 LR |
| Typ pažby: | Pevná |
| Délka hlavně v palcích: | 16.12 |
| Typ konstrukce: | Ostatní |
| Závit: | 1/2"-28 |
| Kapacita zásobníku: | 10 |
| Stoupání vývrtu: | 1:16 |
| Mechanická mířidla: | Pevná |
| Délka hlavně: | 409 |
| Předpažbí: | Standard |
| Materiál rámu: | Polymer |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SFA |
| Optics Ready: | Ano |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 757 |
| Ráže: | 5,7x28 |
| Délka hlavně v palcích: | 5 |
| Rail: | Ano |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | 1/2"-28 |
| Kapacita zásobníku: | 22 |
| Délka hlavně: | 127 |
| Materiál rámu: | Ocel |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SA |
| Kapacita válce: | 6 |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 1083 |
| Ráže: | .45 Colt |
| Délka hlavně v palcích: | 5.5 |
| Délka hlavně: | 140 |
| Materiál rámu: | Ocel |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SA/DA |
| Kapacita válce: | 8 |
| Stavitelné hledí: | Ano |
| Hmotnost: | 1247 |
| Ráže: | .357 Mag |
| Délka hlavně v palcích: | 2.75 |
| Délka hlavně: | 70 |
| Hmotnost: | 2400 |
|---|---|
| Ráže: | 9x19 |
| Typ pažby: | Sklopná |
| Délka hlavně v palcích: | 6.9 |
| Typ konstrukce: | Ostatní |
| Závit: | Tri-Lug |
| Kapacita zásobníku: | 30 |
| Stoupání vývrtu: | 1:10 |
| Mechanická mířidla: | Sklopná |
| Délka hlavně: | 175 |
| Předpažbí: | M-LOK |
| Typ střely: | Oryx |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 55 |
| Ráže: | .223 Rem |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 3.6 |
| Materiál rámu: | Polymer |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SFA |
| Optics Ready: | Ano |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 990 |
| Ráže: | 10mm Auto |
| Délka hlavně v palcích: | 5 |
| Rail: | Ano |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 15 |
| Délka hlavně: | 127 |
| Zásobník: | Ano |
|---|---|
| Hmotnost: | 3039 |
| Ráže: | 6,5 Creedmoor |
| Délka hlavně v palcích: | 22 |
| Materiál pažby: | Polymer |
| Závit: | 5/8"-24 |
| Kapacita zásobníku: | 3 |
| Stoupání vývrtu: | 1:8 |
| Mechanická mířidla: | Ne |
| Délka hlavně: | 559 |
| Hmotnost: | 2670 |
|---|---|
| Ráže: | 20/76 |
| Typ pažby: | Pevná |
| Délka hlavně v palcích: | 28 |
| Materiál pažby: | Dřevo |
| Rail: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 4 |
| Délka hlavně: | 710 |
| Typ mířidel brokovnice: | Muška a pomocná muška |
| Zásobník: | Ano |
|---|---|
| Hmotnost: | 2948 |
| Ráže: | 6,5 Creedmoor |
| Délka hlavně v palcích: | 20 |
| Materiál pažby: | Polymer |
| Závit: | 5/8"-24 |
| Kapacita zásobníku: | 3 |
| Stoupání vývrtu: | 1:8 |
| Mechanická mířidla: | Ne |
| Délka hlavně: | 508 |
| Zásobník: | Ano |
|---|---|
| Hmotnost: | 3261 |
| Ráže: | .308 Win |
| Délka hlavně v palcích: | 20 |
| Materiál pažby: | Polymer |
| Závit: | M14x1 |
| Kapacita zásobníku: | 5 |
| Stoupání vývrtu: | 1:11 |
| Mechanická mířidla: | Ne |
| Délka hlavně: | 510 |
| Hmotnost: | 2900 |
|---|---|
| Ráže: | .223 Rem |
| Typ pažby: | Teleskop |
| Délka hlavně v palcích: | 14.5 |
| Typ konstrukce: | AR DGI |
| Závit: | 1/2"-28 |
| Kapacita zásobníku: | 30 |
| Stoupání vývrtu: | 1:7 |
| Mechanická mířidla: | Ne |
| Délka hlavně: | 368 |
| Předpažbí: | M-LOK |
| Hmotnost: | 3600 |
|---|---|
| Ráže: | .223 Rem |
| Typ pažby: | Teleskop |
| Délka hlavně v palcích: | 16.1 |
| Typ konstrukce: | Ostatní |
| Závit: | 1/2"-28 |
| Kapacita zásobníku: | 30 |
| Stoupání vývrtu: | 1:7 |
| Mechanická mířidla: | Sklopná |
| Délka hlavně: | 410 |
| Předpažbí: | M-LOK |
| Materiál rámu: | Ocel |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | Hybridní |
| Optics Ready: | Ano |
| Stavitelné hledí: | Ano |
| Hmotnost: | 1121 |
| Ráže: | 9x19 |
| Délka hlavně v palcích: | 4.8 |
| Rail: | Ano |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 17 |
| Délka hlavně: | 124 |
| Materiál rámu: | Polymer |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SFA |
| Optics Ready: | Ano |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 765 |
| Ráže: | 10mm Auto |
| Délka hlavně v palcích: | 3.8 |
| Rail: | Ano |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 11 |
| Délka hlavně: | 97 |
| Materiál rámu: | Polymer |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SFA |
| Optics Ready: | Ne |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 272 |
| Ráže: | 9mm Br./.380 ACP |
| Délka hlavně v palcích: | 2.75 |
| Rail: | Ne |
| Jednořadý zásobník: | Ano |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Délka hlavně: | 70 |
| Navážka: | 32 |
|---|---|
| Ráže: | 12/70 |
| Velikost broků: | Slug |
| Jednotná střela: | Ano |
| Velikost balení: | 10 |
| Nesmrtící: | Ne |
| Hmotnost: | 2100 |
|---|---|
| Ráže: | 9x19 |
| Typ pažby: | Teleskop |
| Délka hlavně v palcích: | 6 |
| Typ konstrukce: | Ostatní |
| Závit: | Tri-Lug |
| Kapacita zásobníku: | 23 |
| Stoupání vývrtu: | 1:10 |
| Mechanická mířidla: | Sklopná |
| Délka hlavně: | 152 |
| Předpažbí: | M-LOK |
| Hmotnost: | 2585 |
|---|---|
| Ráže: | .22 LR |
| Typ pažby: | Pevná |
| Délka hlavně v palcích: | 18.5 |
| Typ konstrukce: | Ostatní |
| Závit: | 1/2"-28 |
| Kapacita zásobníku: | 10 |
| Stoupání vývrtu: | 1:16 |
| Mechanická mířidla: | Pevná |
| Délka hlavně: | 470 |
| Předpažbí: | M-LOK |