| Navážka: | 18 |
|---|---|
| Ráže: | 410/76 |
| Velikost broků: | 2,8 |
| Jednotná střela: | Ne |
| Velikost balení: | 25 |
| Nesmrtící: | Ne |
| Materiál rámu: | Ocel |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SA |
| Optics Ready: | Ne |
| Stavitelné hledí: | Ano |
| Hmotnost: | 1245 |
| Ráže: | 9x19 |
| Délka hlavně v palcích: | 4.8 |
| Rail: | Ne |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 17 |
| Délka hlavně: | 122 |
| Materiál rámu: | Ocel |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SA |
| Optics Ready: | Ne |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 1049 |
| Ráže: | .45 ACP |
| Délka hlavně v palcích: | 5 |
| Rail: | Ne |
| Jednořadý zásobník: | Ano |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 7 |
| Délka hlavně: | 127 |
| Materiál rámu: | Ocel |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | Hybridní |
| Optics Ready: | Ano |
| Stavitelné hledí: | Ano |
| Hmotnost: | 1121 |
| Ráže: | 9x19 |
| Délka hlavně v palcích: | 4.8 |
| Rail: | Ano |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 17 |
| Délka hlavně: | 124 |
| Materiál rámu: | Ocel |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SA/DA |
| Kapacita válce: | 6 |
| Stavitelné hledí: | Ano |
| Hmotnost: | 1140 |
| Ráže: | .357 Mag |
| Délka hlavně v palcích: | 6 |
| Délka hlavně: | 152 |
| Materiál rámu: | Kompozit |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SA |
| Optics Ready: | Ano |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 921 |
| Ráže: | 9x19 |
| Délka hlavně v palcích: | 4.25 |
| Rail: | Ano |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 20 |
| Délka hlavně: | 108 |
| Navážka: | 28 |
|---|---|
| Ráže: | 20/70 |
| Velikost broků: | 2,8 |
| Jednotná střela: | Ne |
| Velikost balení: | 25 |
| Nesmrtící: | Ne |
| Materiál rámu: | Ocel |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SA/DA |
| Kapacita válce: | 6 |
| Stavitelné hledí: | Ano |
| Hmotnost: | 1189 |
| Ráže: | .357 Mag |
| Délka hlavně v palcích: | 5.25 |
| Délka hlavně: | 133 |
| Materiál rámu: | Ocel |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ano |
| Typ spoušťového mechanismu: | SA/DA |
| Kapacita válce: | 6 |
| Stavitelné hledí: | Ano |
| Hmotnost: | 1320 |
| Ráže: | .357 Mag |
| Délka hlavně v palcích: | 6 |
| Délka hlavně: | 152 |
| Materiál rámu: | Polymer |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SFA |
| Optics Ready: | Ano |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 879 |
| Ráže: | 10mm Auto |
| Délka hlavně v palcích: | 4.5 |
| Rail: | Ano |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 15 |
| Délka hlavně: | 117 |
| Zásobník: | Ano |
|---|---|
| Hmotnost: | 6502 |
| Ráže: | .308 Match |
| Délka hlavně v palcích: | 26 |
| Materiál pažby: | Hliník |
| Závit: | M18x1 |
| Kapacita zásobníku: | 7 |
| Stoupání vývrtu: | 1:11 |
| Mechanická mířidla: | Ne |
| Délka hlavně: | 660 |
| Materiál rámu: | Polymer |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ano |
| Typ spoušťového mechanismu: | SFA |
| Optics Ready: | Ano |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 610 |
| Ráže: | 9x19 |
| Délka hlavně v palcích: | 3.1 |
| Rail: | Ano |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 17 |
| Délka hlavně: | 79 |
| Hmotnost: | 3655 |
|---|---|
| Ráže: | 12/76 |
| Typ pažby: | Pevná |
| Délka hlavně v palcích: | 26 |
| Materiál pažby: | Polymer |
| Rail: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Délka hlavně: | 660 |
| Typ mířidel brokovnice: | Muška |
| Zásobník: | Ne |
|---|---|
| Hmotnost: | 6340 |
| Ráže: | 6mm BR Norma |
| Délka hlavně v palcích: | 28 |
| Materiál pažby: | Lamino |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 0 |
| Stoupání vývrtu: | 1:8,5 |
| Mechanická mířidla: | Ne |
| Délka hlavně: | 711 |
| Materiál rámu: | Ocel |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ano |
| Typ spoušťového mechanismu: | SA/DA |
| Kapacita válce: | 5 |
| Stavitelné hledí: | Ano |
| Hmotnost: | 1571 |
| Ráže: | .500 S&W |
| Délka hlavně v palcích: | 4 |
| Délka hlavně: | 102 |
| Materiál rámu: | Polymer |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SFA |
| Optics Ready: | Ano |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 879 |
| Ráže: | 10mm Auto |
| Délka hlavně v palcích: | 4.5 |
| Rail: | Ano |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 16 |
| Délka hlavně: | 117 |
| Hmotnost: | 1905 |
|---|---|
| Ráže: | .22 LR |
| Typ pažby: | Pevná |
| Délka hlavně v palcích: | 16.4 |
| Typ konstrukce: | Ostatní |
| Závit: | 1/2"-28 |
| Kapacita zásobníku: | 10 |
| Stoupání vývrtu: | 1:16 |
| Mechanická mířidla: | Pevná |
| Délka hlavně: | 417 |
| Předpažbí: | Standard |
| Zásobník: | Ne |
|---|---|
| Hmotnost: | 3674 |
| Ráže: | .300 WM |
| Délka hlavně v palcích: | 24 |
| Materiál pažby: | Dřevo |
| Závit: | 5/8"-24 |
| Kapacita zásobníku: | 3 |
| Stoupání vývrtu: | 1:10 |
| Mechanická mířidla: | Ne |
| Délka hlavně: | 610 |
| Materiál rámu: | Ocel |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SA |
| Kapacita válce: | 6 |
| Stavitelné hledí: | Ne |
| Hmotnost: | 1179 |
| Ráže: | .357 Mag |
| Délka hlavně v palcích: | 5.5 |
| Délka hlavně: | 140 |