| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 80 |
| Ráže: | .243 Win |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 5.2 |
| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 5 |
| Ráže: | 5,6x50R Mag. |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 3.24 |
| Materiál rámu: | Ocel |
|---|---|
| Kompenzátor: | Ne |
| Typ spoušťového mechanismu: | SFA |
| Optics Ready: | Ano |
| Stavitelné hledí: | Ano |
| Hmotnost: | 1135 |
| Ráže: | 9x19 |
| Délka hlavně v palcích: | 4.6 |
| Rail: | Ano |
| Jednořadý zásobník: | Ne |
| Závit: | Ne |
| Kapacita zásobníku: | 15 |
| Délka hlavně: | 118 |
| Typ střely: | ELD-X |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 143 |
| Ráže: | 6,5 Creedmoor |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 9.3 |
| Typ střely: | FTX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 95 |
| Ráže: | 9mm Makarov |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 6.1 |
| Typ střely: | XTP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 155 |
| Ráže: | 10mm Auto |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 10 |
| Typ střely: | HPBT |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 75 |
| Ráže: | .224 Valkyrie |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 4.9 |
| Typ střely: | FTX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 140 |
| Ráže: | .357 Mag |
| Velikost balení: | 25 |
| Hmotnost střely v gramech: | 9.1 |
| Typ střely: | FlexLock |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 175 |
| Ráže: | 10mm Auto |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 11.3 |
| Typ střely: | ELD Match |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 88 |
| Ráže: | .224 Valkyrie |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 5.7 |
| Typ střely: | HP Match |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 55 |
| Ráže: | .223 Rem |
| Velikost balení: | 247 |
| Hmotnost střely v gramech: | 3.6 |
| Typ střely: | HPBT |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 155 |
| Ráže: | .308 Win |
| Velikost balení: | 200 |
| Hmotnost střely v gramech: | 10 |
| Typ střely: | FTX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 135 |
| Ráže: | .300 Blk |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 8.75 |
| Typ střely: | FTX |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 200 |
| Ráže: | .460 S&W |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 13 |
| Typ střely: | XTP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 300 |
| Ráže: | .50 AE |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 19.45 |
| Navážka: | 32 |
|---|---|
| Ráže: | 12/70 |
| Velikost broků: | 8,4 |
| Jednotná střela: | Ne |
| Velikost balení: | 10 |
| Nesmrtící: | Ne |
| Navážka: | 32 |
|---|---|
| Ráže: | 12/70 |
| Velikost broků: | 8,4 |
| Jednotná střela: | Ne |
| Velikost balení: | 10 |
| Nesmrtící: | Ne |