| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 55 |
| Ráže: | .223 Rem |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 3.6 |
| Délka: | 84 |
|---|---|
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 140 |
| Velikost záměrného bodu: | 2 |
| Typ záměrného obrazce: | Kruh s tečkou |
| Zvětšení: | 1 |
| Velikost kliku: | 1/2 MOA |
| Konstrukce: | Otevřený |
| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 50 |
| Ráže: | .222 Rem |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 3.24 |
| Délka: | 68 |
|---|---|
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 130 |
| Velikost záměrného bodu: | 2 |
| Typ záměrného obrazce: | Tečka |
| Zvětšení: | 1 |
| Velikost kliku: | 0,13 mrad |
| Konstrukce: | Tubusový |
| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 110 |
| Ráže: | .30 Carb |
| Velikost balení: | 50 |
| Hmotnost střely v gramech: | 7.1 |
| Průměr výstupní pupily v mm: | 4.2 |
|---|---|
| Délka: | 146 |
| Hranolová soustava: | Roof |
| Hmotnost: | 916 |
| KATV: | Binokulár |
| Průměr objektivu: | 42 |
| Zorný úhel v °: | 6.1 |
| Zorné pole v m/1000m: | 107 |
| Maximální měřitelná vzdálenost: | 4572 |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 16 |
| Nejkratší ostřící vzdálenost v metrech: | 5.6 |
| Zvětšení: | 10 |
| Integrovaný dálkoměr: | Ano |
| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 40 |
| Ráže: | 5,7x28 |
| Velikost balení: | 50 |
| Hmotnost střely v gramech: | 2.6 |
| Typ střely: | SP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 150 |
| Ráže: | .270 Win |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 9.7 |
| Typ střely: | SP |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 50 |
| Ráže: | .222 Rem |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 3.24 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ne |
| Stranová korekce v mrad: | 21 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | VMR-1 |
| Délka: | 339 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 2.46 |
| Maximální zvětšení: | 16 |
| Typ baterie: | Ne |
| Hmotnost: | 590 |
| Průměr objektivu: | 44 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 9.13 |
| Výšková korekce v mrad: | 21 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 46 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 101.6 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 4 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 10 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-7C |
| Délka: | 356 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.46 |
| Maximální zvětšení: | 27 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 1375 |
| Průměr objektivu: | 56 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 8.43 |
| Výšková korekce v mrad: | 28,5 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 29 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 93.98 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 4,5 |
| Průměr tubusu: | 34 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 10,1 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-4 |
| Délka: | 401 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.6 |
| Maximální zvětšení: | 25 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 885 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 8 |
| Výšková korekce v mrad: | 20,3 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 23 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 86.36 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 5 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 10,18 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-7C |
| Délka: | 406 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.6 |
| Maximální zvětšení: | 25 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 885 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 8 |
| Výšková korekce v mrad: | 20,36 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 23 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 86.36 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 5 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 10,18 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-7C |
| Délka: | 406 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.6 |
| Maximální zvětšení: | 25 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 885 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 8 |
| Výšková korekce v mrad: | 20,36 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 23 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 86.36 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 5 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 26 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-4 |
| Délka: | 321 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 3.9 |
| Maximální zvětšení: | 10 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 746 |
| Průměr objektivu: | 32 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 19.4 |
| Výšková korekce v mrad: | 26 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 18 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 81.28 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 2 |
| Průměr tubusu: | 30 |