| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 26 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-4 |
| Délka: | 321 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 3.9 |
| Maximální zvětšení: | 10 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 746 |
| Průměr objektivu: | 32 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 19.4 |
| Výšková korekce v mrad: | 26 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 18 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 81.28 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 2 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 22,6 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-7C |
| Délka: | 371 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.73 |
| Maximální zvětšení: | 25 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 862 |
| Průměr objektivu: | 56 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 8 |
| Výšková korekce v mrad: | 31,9 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 14 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 93.98 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 5 |
| Průměr tubusu: | 34 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 23 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-7C |
| Délka: | 371 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.73 |
| Maximální zvětšení: | 25 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 862 |
| Průměr objektivu: | 56 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 8 |
| Výšková korekce v mrad: | 31 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 14 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 93.98 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 5 |
| Průměr tubusu: | 34 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 11,6 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-7C |
| Délka: | 363 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 2.9 |
| Maximální zvětšení: | 15 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 797 |
| Průměr objektivu: | 44 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 13.7 |
| Výšková korekce v mrad: | 22 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 18 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 86.36 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 3 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 11,6 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-7C |
| Délka: | 363 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 2.9 |
| Maximální zvětšení: | 15 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 797 |
| Průměr objektivu: | 44 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 13.7 |
| Výšková korekce v mrad: | 22 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 18 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 86.36 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 3 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 11,6 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-4 |
| Délka: | 363 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 2.9 |
| Maximální zvětšení: | 15 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 797 |
| Průměr objektivu: | 44 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 13.7 |
| Výšková korekce v mrad: | 22 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 18 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 86.36 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 3 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ne |
| Stranová korekce v mrad: | 25 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-2C |
| Délka: | 357 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 2.2 |
| Maximální zvětšení: | 16 |
| Typ baterie: | Ne |
| Hmotnost: | 655 |
| Průměr objektivu: | 44 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 9.9 |
| Výšková korekce v mrad: | 25 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 18 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 96.52 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 4 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Průměr výstupní pupily v mm: | 5.25 |
|---|---|
| Délka: | 159 |
| Hranolová soustava: | Roof |
| Hmotnost: | 675 |
| Průměr objektivu: | 42 |
| Zorný úhel v °: | 7.5 |
| Zorné pole v m/1000m: | 131 |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 17 |
| Nejkratší ostřící vzdálenost v metrech: | 1.8 |
| Zvětšení: | 8 |
| Integrovaný dálkoměr: | Ne |
| Průměr výstupní pupily v mm: | 5 |
|---|---|
| Délka: | 170 |
| Hranolová soustava: | Roof |
| Hmotnost: | 861 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorný úhel v °: | 6.1 |
| Zorné pole v m/1000m: | 106 |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 17 |
| Nejkratší ostřící vzdálenost v metrech: | 1.8 |
| Zvětšení: | 10 |
| Integrovaný dálkoměr: | Ne |
| Průměr výstupní pupily v mm: | 4.2 |
|---|---|
| Délka: | 167 |
| Hranolová soustava: | Roof |
| Hmotnost: | 836 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorný úhel v °: | 5.2 |
| Zorné pole v m/1000m: | 91 |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 15 |
| Nejkratší ostřící vzdálenost v metrech: | 1.8 |
| Zvětšení: | 12 |
| Integrovaný dálkoměr: | Ne |
| Typ střely: | HPBT |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 77 |
| Ráže: | .223 Rem |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 5 |
| Průměr výstupní pupily v mm: | 4.2 |
|---|---|
| Délka: | 152 |
| Hranolová soustava: | Roof |
| Hmotnost: | 652 |
| Průměr objektivu: | 42 |
| Zorný úhel v °: | 6.2 |
| Zorné pole v m/1000m: | 108 |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 15 |
| Nejkratší ostřící vzdálenost v metrech: | 1.8 |
| Zvětšení: | 10 |
| Integrovaný dálkoměr: | Ne |
| Typ střely: | JHP GD |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 135 |
| Ráže: | .357 Mag |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 8.75 |
| Typ střely: | JHP GD |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 185 |
| Ráže: | .45 ACP |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 12 |
| Typ střely: | SP GD |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 62 |
| Ráže: | .223 Rem |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 4 |
| Typ střely: | JHP GD |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 60 |
| Ráže: | 7,65 Br./.32 ACP |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 3.9 |
| Typ střely: | JHP GD |
|---|---|
| Hmotnost střely v grainech: | 135 |
| Ráže: | .357 Mag |
| Velikost balení: | 20 |
| Hmotnost střely v gramech: | 8.75 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 20 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | MPCT 1 |
| Délka: | 387 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.5 |
| Maximální zvětšení: | 27 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 1075 |
| Průměr objektivu: | 56 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 7 |
| Výšková korekce v mrad: | 35 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 25 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 90 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 5 |
| Průměr tubusu: | 36 |