| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 8 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | Duplex |
| Délka: | 348 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.1 |
| Maximální zvětšení: | 30 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 742 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 7.2 |
| Výšková korekce v mrad: | 8 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 20 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 91 |
| Velikost kliku: | 1/8 MOA (3,6mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 5 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 20 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | 4A-IF |
| Délka: | 277 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 7 |
| Maximální zvětšení: | 6 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 500 |
| Průměr objektivu: | 20 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 56 |
| Výšková korekce v mrad: | 20 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 100 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 95 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 0,75 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 46 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | VMR-2 |
| Délka: | 277 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 6.27 |
| Maximální zvětšení: | 6 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 644 |
| Průměr objektivu: | 24 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 37.5 |
| Výšková korekce v mrad: | 46 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 91 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 96.52 |
| Velikost kliku: | 1/2 MOA |
| Minimální zvětšení: | 1 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 46 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | VMR-2 |
| Délka: | 277 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 6.27 |
| Maximální zvětšení: | 6 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 644 |
| Průměr objektivu: | 24 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 37.5 |
| Výšková korekce v mrad: | 46 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 91 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 96.52 |
| Velikost kliku: | 0,2 mrad |
| Minimální zvětšení: | 1 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ne |
| Stranová korekce v mrad: | 19 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | VMR-1 |
| Délka: | 391 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.7 |
| Maximální zvětšení: | 24 |
| Typ baterie: | Ne |
| Hmotnost: | 641 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 5.93 |
| Výšková korekce v mrad: | 19 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 46 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 101.6 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 6 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ne |
| Stranová korekce v mrad: | 17,4 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | D-H BDC |
| Délka: | 287 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 4.2 |
| Maximální zvětšení: | 7 |
| Typ baterie: | Ne |
| Hmotnost: | 405 |
| Průměr objektivu: | 32 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 14 |
| Výšková korekce v mrad: | 17,4 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 91 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 99.06 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 2 |
| Průměr tubusu: | 25,4 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ne |
| Stranová korekce v mrad: | 17,4 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | V-PLEX |
| Délka: | 292 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 4.2 |
| Maximální zvětšení: | 7 |
| Typ baterie: | Ne |
| Hmotnost: | 405 |
| Průměr objektivu: | 32 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 14 |
| Výšková korekce v mrad: | 17,4 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 91 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 99.06 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 2 |
| Průměr tubusu: | 25,4 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 11 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | A4N |
| Délka: | 361.5 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 2.2 |
| Maximální zvětšení: | 15 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 640 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 13.5 |
| Výšková korekce v mrad: | 11 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 20 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 88 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 2,5 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 11 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | A4N |
| Délka: | 361.5 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 2.2 |
| Maximální zvětšení: | 15 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 640 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 13.5 |
| Výšková korekce v mrad: | 11 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 20 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 88 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 2,5 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ne |
| Stranová korekce v mrad: | 18,8 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-2C |
| Délka: | 363 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1.5 |
| Maximální zvětšení: | 24 |
| Typ baterie: | Ne |
| Hmotnost: | 697 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 6 |
| Výšková korekce v mrad: | 18,8 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 9 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 99.06 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 6 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | FFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ne |
| Stranová korekce v mrad: | 18,8 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | EBR-2C |
| Délka: | 363 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 1 |
| Maximální zvětšení: | 24 |
| Typ baterie: | Ne |
| Hmotnost: | 697 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 6 |
| Výšková korekce v mrad: | 18,8 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 9 |
| Taktické komínky: | Ano |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 99.06 |
| Velikost kliku: | 1/4 MOA (7,3mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 6 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 15 |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Typ záměrného obrazce: | 4A-I |
| Délka: | 355 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 2.6 |
| Maximální zvětšení: | 16 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 675 |
| Průměr objektivu: | 50 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 21 |
| Výšková korekce v mrad: | 15 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 50 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 95 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 2 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 43,5 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | VMR-2 |
| Délka: | 256 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 6.83 |
| Maximální zvětšení: | 6 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 610 |
| Průměr objektivu: | 24 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 38.4 |
| Výšková korekce v mrad: | 43,5 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 91 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 101.6 |
| Velikost kliku: | 1/2 MOA |
| Minimální zvětšení: | 1 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 43,5 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | JM- BDC |
| Délka: | 256 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 6.83 |
| Maximální zvětšení: | 6 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 610 |
| Průměr objektivu: | 24 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 38.4 |
| Výšková korekce v mrad: | 43,5 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 91 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 101.6 |
| Velikost kliku: | 1/2 MOA |
| Minimální zvětšení: | 1 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 43 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | VMR-2 |
| Délka: | 256 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 6.83 |
| Maximální zvětšení: | 6 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 610 |
| Průměr objektivu: | 24 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 38.4 |
| Výšková korekce v mrad: | 43 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 100 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 101.6 |
| Velikost kliku: | 0,2 mrad |
| Minimální zvětšení: | 1 |
| Průměr tubusu: | 30 |
| Fokální rovina: | SFP |
|---|---|
| Přísvit: | Ano |
| Stranová korekce v mrad: | 20 |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Typ záměrného obrazce: | 4A-IF |
| Délka: | 301 |
| Zorné pole při max. zvětšení v m/100m: | 5.3 |
| Maximální zvětšení: | 8 |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Hmotnost: | 515 |
| Průměr objektivu: | 24 |
| Zorné pole při min. zvětšení v m/100m: | 42.5 |
| Výšková korekce v mrad: | 20 |
| Minimální vzdálenost paralaxy: | 100 |
| Taktické komínky: | Ne |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 95 |
| Velikost kliku: | 0,1 mrad (10mm/100m) |
| Minimální zvětšení: | 1 |
| Průměr tubusu: | 30 |